ZGŁOSZENIE :: WSPARCIE :: KONTAKT

CENTRUM INFORMATYZACJI
Kosynierów Gdyńskich 40/2
82-300 Elbląg
 O Nas |  Dotacje |   |  Dla biznesu |  Instalacje |   |  Misja i Wizja |  ICT AMBER |  Filantropia |  Praca |  Cennik |  Zaufali nam |  Kontakt  Referencje

 Dział: Zaufali nam

Produkcja:

  1. ARTECH, producent okien PCV
  2. BROWAR NAMYSŁÓW - ZAKŁAD PRODUKCYJNY W BRANIEWIE
  3. Delta Food Ingredients
  4. Diamet II Zenon Karabczyński, szkło
  5. DOMAN Dominika Przebieg-Falęcka, opakowania przemysłowe oraz produkcja materiałów samoprzylepnych
  6. DOMAN Centrum Opakowań
  7. DORJAN, galanteria skórzana
  8. Entc Dairy Solutions
  9. ELIT B. Gancarz, K. Błaszkowski Spółka Jawna
  10. Fabryka Mebli Stolpłyt
  11. Fantazja Zbigniew Samsel, producent reklam
  12. FINEZJA - Producent Rolet Materiałowych
  13. GRAN-MARMI Zakład Kamieniarski Stanisław Zielke
  14. PIECOBUDOWA-GDAŃSK Sp. z. o. o., Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych
  15. POL-GLAS Mariusz Aranowski, Producent szkła hartowanego
  16. PROXMUS sp. z o.o., konstrukcje stalowe, obróbka metali
  17. STOLPŁYT
  18. Wójcik Fabryka Mebli

 


Budowlane:

  1. AFFARE S.A., nieruchomości
  2. DUAL Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wiesław Szynkiewicz
  3. E & S, budownictwo i hydraulika
  4. Górski Przedsiębiorstwo Budowlane
  5. Klecha Tomasz, budownictwo
  6. MARKIEWICZ ZAKŁAD OGÓLNO BUDOWLANY
  7. Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów sp. z o. o.
  8. PRZEMYSŁÓWKA 03 Antoni Klecha, budownictwo
  9. Rokkol Sp. z o.o.
  10. STANA Adam Stankiewicz, budownictwo

 


Usługi:

  1. Alfa-Serwis Marcin Kiebduj
  2. ALOF SYNERGIA Olaf Baranowski, linki sponsorowane
  3. ATMEL, dostawca Internetu
  4. DAB, serwis BOSCH
  5. DIGITALSOFT Andrzej Kaczyński, oprogramowanie dedykowane
  6. Dogmat, ochrona
  7. EL-MODA - szwalnia, produkcja markowej odzieży
  8. EKO-INWEST s.c., nadzór inwestorski
  9. Ewika - szwalnia
  10. Firma Handlowo-Usługowa Wojciech Borowski, używane części samochodowe, wulkanizacja
  11. Gabinet Lekarski lek.med. Andrzej Szatkowski
  12. Galeria Indeco
  13. Gospodarstwo Rolne Krzysztof Domżalski
  14. Greenhunter Krzysztof Fontasiewicz, Marketing
  15. Kancelaria Adwokacka Artur Zych
  16. Kancelaria Adwokacka Marcin Wróbel
  17. Kancelaria Adwokacja Michał Krupa, Warszawa
  18. Kancelaria Radców Prawnych s.c. J. Hryniewicz, K. Wróbel
  19. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza Marek Michalewicz
  20. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Jacek Bortnik
  21. Konowalczyk Krystyna Handel Artykuły Przemysłowe Chemia Kosmetyki
  22. Instalatorstwo Elektryczne Jodinis Bogdan
  23. Interplac sp. z o.o.
  24. MAR-EL Marian Lubawski, Instalacje Elektryczne
  25. MEDITEL Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
  26. MEDYK - Spółdzielnia Pracy medycznej
  27. ODESSA Agnieszka Wiśniewska, studio fitness, siłownia
  28. OMAX Janusz Omazda
  29. O.K. Ośrodek Kursów, Trójmiasto
  30. Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Pasik/ ul. Sciegiennego
  31. Parkingi Strzeżone Elbląg Zenon Skrobotun
  32. PER PROCURA Kancelaria radcy prawnego Jacek Jaranowski
  33. POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM Bogdan Majer
  34. Projektowanie i Nadzór w Zakresie Urządzania i Utrzymania Zieleni Iwona Kosacka
  35. REPROSKAN sp. z o.o., reklama
  36. STATOR, biuro nieruchomości
  37. SSI S.A. Service, Security Systems Integration
  38. TOI TOI POLSKA sp. z o.o., toalety przenośne, kontenery biurowe
  39. Transport Międzynarodowy KAMAUTO/ UE
  40. UPGRADE ENERGY Sp .z.o.o
  41. Usługi Finansowo - Ubezpieczeniowe Marlena Szlachcikowska
  42. Usługi Leśne i Naprawa Sprzętu Leśnego " PITER"
  43. Usługi Remontowo Budowlane Dorota Kozłowska, Braniewo
  44. Usługi Transportowe i Leśne Teresa Halina Poszewiecka
  45. Usługi Transportowe "KREFT" Andrzej Kreft
  46. Usługi Transportowe Krzysztof Pisarzak
  47. Usługi Transportowe TOMTRANS Tomasz Kreft
  48. WOPAL Sp. z o.o., Centrum Recyklingu Palet
  49. WOJ-POL
  50. Zakład Projektowania i Usług Technicznych Zdzisław Kucharczyk
  51. ZBTECH

 


Handel:

  1. AP INTERIOR s.c. Piotr Opaczewski Adam Olejniczak, oświetlenie
  2. Arka Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne dla dzieci i młodzieży Aleksandra Pełka
  3. BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ MARIAN GROBLEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  4. Biuro Handlowe JKJ Krzysztof Domżalski
  5. CONCEPTION Paula Mendelewska
  6. Cukiernia Sułtanka
  7. DOMAN Centrum Opakowań Andrzej Falęcki
  8. Druk Gadżety Marketing Anna Samsel
  9. EL-HURT Tadeusz Sznaza, AGD
  10. E-STONE Kamień Budowlany
  11. FALCO-MOTO Sp. z o.o. oddział w Elblągu
  12. Handel i Transport Piotr Wiktorski, śruby, oleje, płyny
  13. Hurtowania Warzyw i owoców R.A.J. Aneta Jezierska
  14. HYDROMAX, sklep hydrauliczny
  15. INGLOT-RSC sp. z o.o. oddział w Elblągu, kosmetyki/ CH OGRODY
  16. KASIA, Firma Handlowa Anna Grudzińska, galanteria skórzana
  17. Kwiaciarnia AZALIA
  18. Lukrus Anna Stasiewicz-Pawlik, Hurtownia spożywcza
  19. M & B Motłoch, Boleski s.j., Hurtownia warzyw i owoców
  20. MADAN Centrum Techniki Grzewczej Stella Madeja
  21. MADAN Systemy grzewcze i sanitarne Lech Madeja
  22. MADAN Systemy grzewcze i sanitarne Małgorzata Madeja
  23. MAGRE, Mateusz Gregorasz, oleje i płyny
  24. MEG Janina Jacak, hurtownia wędlin
  25. ML-SYSTEM Systemy Sanitarne i Grzewcze
  26. MOTOELBLĄG s.c.
  27. MOTOMAR Sklep Motoryzacyjny, ul. Niska
  28. OSADKOWSKI S.A. (zboża, pasze, produkty dla rolnictwa)
  29. RAJ hurtownia warzyw, Aneta Jezierska
  30. SELL-GLASS Janusz Jankowski, szkło
  31. "TUW TUZ", Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
  32. Zrzeszenie Producentów Rolnych Warzyw i Owoców "Warzywa Elbląskie"

 

 

Hotele, gastonomia, agroturystyka:

  1. ARBITER HOTEL ***
  2. Global Restaurant s.c Damiam Kubaczka,Mateusz Burczyk
  3. Jarzębinowy Ogród, sala weselna, agroturystyka
  4. KAHLBERG Hotel
  5. Kuchnie Marche (Elbląg)
  6. MILEJEWKO, Gospodarstwo Agroturystyczne
  7. RIWIERA Adam Jaworski
  8. Słoneczny Dwór w Krynicy Morskiej
  9. SUBWAY Elbląg

 


Budżetowe:

 

  1. 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Elblągu
  2. Areszt Śledczy w Elblągu 
  3. Dom Pomocy Społecznej w Rangórach
  4. Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
  5. Krokus - Dom Pomocy Społecznej, Warsztat Terapii Zajęciowej
  6. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. z o. o.
  7. Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku
  8. Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa
  9. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Elblągu
  10. Powiatowy Inspektorat Nadozoru Budowlanego dla Miasta Elbląga
  11. Zakład Aktywności Zawodowej, Kamionek Wielki
  12. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Pasłeku
  13. Zakład Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tolkmicku

 

 

Edukacja:

  1. BALONIK, przedszkole
  2. Gimnazjum nr. 6
  3. Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
  4. Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie
  5. Zespół Szkół Technicznych w Elblągu, Grottgera 71
  6. Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi
  7. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  8. Szkoła Podstawowa nr. 8 im. Stanisława Staszica
  9. Szkoła Podstawowa w Żurawcu
  10. Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego (wydz. zamiejscowy w Elblągu)

 

 

Biura rachunkowe:

  1. Contabilita Biuro Rachunkowe
  2. Danuta Thomeyer Doradca podatkowy, Biuro Rachunkowo-Podatkowe
  3. Eventus - Biuro Rachunkowe
  4. DOMRAD PPHU Krystyna Dębska Obsługa Nieruchomości. Biuro Rachunkowe
  5. EX-LEGE, Biuro Rachunkowe
  6. KWESTOR sp. z o.o. Biuro Rachunkowo - Doradcze
  7. Leksus Tax Biuro Rachunkowe, Anna Smogorzewska & Bartosz Błaut
  8. NOVA FINANSE Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Małgorzata Klinkosz
  9. SOKRATON biuro rachunkowe Andrzej Parzych
  10. TAXFIN, Biuro Rachunkowe
  11. WALDEMAR Jaworski, Biuro Rachunkowe

 

 

Stowarzyszenia i inne:

  1. ELBLĄSKI KLASTER TURYSTYCZNY
  2. JENOT, koło łowieckie
  3. PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA